درباره فروشگاه

این فروشگاه مجازی می باشد و مکان  ما ثابت نیست . به دلیل نداشتن مغازه و ندادن کرایه مغازه به همین دلیل قیمت های ما زیر قیمت بازار هستش.

سوالات متداول

  ارسال پیام

  شما برای ثبت سفارش و خرید از فروشگاه اینترنتی ست جوراب پس از اینکه کالای مورد نظر را انتخاب کردید آن را به سبد خرید اضافه و به ترتیب مراحل خرید اینترنتی را تکمیل نمایید.                            جهت ثبت سفارش نیاز به ثبت نام در سایت نمی باشید.                خواهشمند است اطلاعات تماس خود را صحیح وارد کنید تا بتوانید از ثبت سفارش و مراحل ارسال آن مطلع شوید.                         لطفا هنگام ثبت سفارش و خرید کالا به موارد زیر توجه کنید :                                         ۱- از رنگ ، مدل ، سایز و مشخصات کالا اطمینان حاصل نمایید.                                  ۲- دقت کنید که آدرس مورد نظر خود رابرای دریافت کالا درست و دقیق ثبت کرده باشید.            ۳- به تعداد کالا و مبلغ نهایی دقت کنید.

  خیر ، امکان تغییر و کنسلی وجود ندارد ، تعویض فقط در صورتی ممکن است که مشکل از محصول و سایت باشد.                           

  زمان تحویل و سفارش با توجه به عواملی نظیر محل و تعطیلات رسمی متفاوت است.                  ما ۲ نوع ارسال داریم که بر عهده مشتری است :                          ۱- از طریق اداره پست                ۲- از طریق تی پاکس

  گاهی ممکن است در هنگام پرداخت آنلاین ، شبکه بانکی قطع شود یا به دلایل دیگر پرداخت ناموفقی انجام گیرد ، معمولا در این حالت پول شما در حساب های میان بانکی است و خود بانک مغایرت را بر طرف کرده و آن مبلغ را به حسابتان عودت میدهد. در صورتی که پس از ۷۲ ساعت مبلغ کسر شده به حسابتان بازگشت نخورد ، با بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف گردد.

  در صورت بروز مشکل به بخش پشتیبانی در پابرگ سایت یا حساب کاربری خود مراجعه کنید.